Loading...
O firmie Biuro Nieruchomości FORUM Kraków 2018-01-15T08:07:25+00:00

O firmie

UBEZPIECZENIE CONCORDIA

LICENCJA 8231

Biuro Nieruchomości FORUM – Agata Dziemiach

Agata Dziemiach - Nieruchomości Forum - Kraków

Agata Dziemiach – Nieruchomości Forum – Kraków

Na krakowskim rynku nieruchomości działam aktywnie od 10 lat. Jestem absolwentką Wentylacji i klimatyzacji na Akademii Górniczo-Hutniczej. Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, również na AGH. Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (licencja nr 8231), a w swoim zawodzie kieruję się zasadą “Twój dom – moja pasja”. Trudnię się głównie wyszukiwaniem i selekcją najlepszych ofert z rynku wtórnego, ale doskonale odnajduję się również na rynku pierwotnym.

Posiadam ubezpieczenie Concordia (2017r.) od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody, jakie mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednika nieruchomości.

Jestem w stałym kontakcie z zaufanymi geodetami, rzeczoznawcami, notariuszami i zarządcami nieruchomości, których usługi mogę Państwu polecić z pełną odpowiedzialnością. To specjaliści w swych dziedzinach, którzy podchodzą do swej pracy z pełnym zaangażowaniem i sumiennością. Jest wśród nich również doradca finansowy, dysponujący ofertami większości banków obecnych na rynku. Jeżeli pojawia się taka konieczność, pomagam również w kontakcie z doradcami podatkowymi oraz kancelariami adwokackimi.

Współpracuję również z gronem doświadczonych architektów, projektantów oraz firmą specjalizującą się w aranżacji i wykończeniu wnętrz. To pasjonaci, dla których nie ma zadań niemożliwych. Z każdej przestrzeni uczynią miejsce, które nazwiesz swoim domem lub sprawią, że posiadana przez Ciebie nieruchomość odżyje, zyska na wartości i zostanie sprzedana lub wynajęta z jeszcze większym zyskiem. Home Staging to ich chleb powszedni. Wiedzą co zrobić, aby zwiększyć atrakcyjność obiektu i przyciągnąć uwagę zainteresowanych transakcją.

W swojej codziennej pracy stawiam na uczciwość, szczerość, otwartość i partnerskie relacje. Wierzę, że takie podejście stanowi gwarancję powodzenia w każdym przedsięwzięciu. Szczególnie w dziedzinie pośrednictwa nieruchomości, które jest sztuką kompromisu i wymaga wysokich umiejętności komunikacyjnych. Zawsze pracuję ze 100% zaangażowaniem i znajduję dobre wyjście z nawet najtrudniejszej sytuacji. Jednoosobowa działalność pozwala mi opiekować się każdym klientem osobiście. Jeżeli chcesz znaleźć mieszkanie, które będzie Twoim prawdziwym domem, zgłoś się do mnie.

Serdecznie zapraszam do współpracy.